Opis apartamentu

Pokój niebieski

Pokój Niebieski to gustownie urządzony, słoneczny pokój średniej wielkości. Za oknami rozpościera się piękny widok na Wisłę i krakowskie Stare Miasto. Znajdują się w nim dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno podwójne, TV LCD, TV satelitarna, internet bezprzewodowy , kawa i herbata, czajnik elektryczny ,kubki i sztućce. Wyposażenie pozwala na przygotowanie ciepłych i zimnych napojów.
Dodatkowo do dyspozycji jest całkowicie funkcjonalna kuchnia, gdzie można przygotować śniadania, obiady oraz kolacje. W kuchni jest barek z krzesłami , gdzie można w spokoju spożyć przygotowany posiłek. Goście mogą korzystać  z dwóch luksusowych łazienek  z prysznicem, umywalką, WC, suszarką do włosów i ręcznikami.

 

LOKALIZACJA: Kraków, ul. Legionów Piłsudskiego 11
MAX. LICZBA OSÓB: 2 os.
CENA: od 60 zł / osobę / dobę
KUCHNIA: tak dzielona
ŁAZIENKA: wspólna na dwa pokoje, wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, pralka, żelazko
WYPOSAŻENIE: Smart-TV, pościel, Wi-Fi

Pokój Niebieski w Krakowie

Pokój Niebieski to idealny dla dwóch osób, gustownie urządzony, dobrze nasłoneczniony pokój średniej wielkości w samym centrum miasta. Przestrzenny Pokój Niebieski to miejsce idealne nie tylko ze względu na dogodną lokalizację. Położenie naprzeciwko Kazimierza, przy ul. Legionów Piłsudskiego, na krakowskim Podgórzu. To ostatnia enklawa przy samym centrum Krakowa, gdzie życie biegnie swoim wyznaczonym dawno torem. Obecny tu klimat sprawia, że wiele osób decyduje się zamieszkać w tej dzielnicy. Z okien Pokoju Niebieskiego rozpościera się piękny, nie zapomniany widok na Wisłę i Stare Miasto. To również ten fakt sprawia, że wielu z Gości odwiedzających Kraków, którzy mieli okazję spędzać czas w Pokoju Niebieskim, chętnie tutaj wraca. W wyposażenie pokoju wchodzą dwa pojedyncze łóżka, które na Państwa życzenie możemy połączyć w jedno wspólne. Do każdego z łóżek przygotowujemy komplet świeżej pościeli, a dla wszystkich Gości komplet czystych ręczników. Ponadto w Pokoju Niebieskim do Państwa dyspozycji pozostawiamy telewizor LCD z odbiornikiem satelitarnym i sporą ilością ciekawych programów.Specjalnie dla Państwa, zapewniamy podstawowe wyposażenie gastronomiczne w postaci kawy, herbaty, czajnika elektrycznego, kubków i zestawu sztućców. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również bardzo funkcjonalna kuchnia, w której każdy z Państwa może przygotować sobie śniadanie, obiad, kolację, czy ulubione przekąski. Słowem – pełna dowolność w przygotowaniu posiłków/napojów. W tym samym pomieszczeniu, przygotowaliśmy barek z krzesłami, miejsce odpowiednie na skonsumowanie przygotowanego posiłku. Do dyspozycji Klientów, przebywających w Pokoju Niebieskim pozostają również dwie piękne, luksusowo urządzone łazienki, w skład których wchodzą: wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, komplet świeżych ręczników, a także pralka i żelazko. Dla Gości, pozostających z nami na okres dłuższy, niż dwa noclegi, zgodnie z życzeniem Klienta, oferujemy możliwość bezpłatnego transportu z lotniska/dworca do Pokoju Niebieskiego. Dla naszych Klientów Pokoju Niebieskiego, podobnie jak pozostałych naszych pokoi i apartamentów, oferujemy również możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu w cenie pobytu.