Opis apartamentu

Apartament Rubinowy

Apartament Rubinowy to duży i ekskluzywny apartament składający się z dwóch pokoi, kuchni, jadalni, łazienki i tarasu z zestawem ogrodowym dla czterech osób o całkowitej powierzchni 47 m2. Pierwszy pokój o metrażu 20 m2 wyposażony jest w dwa łóżka, jedno pojedyncze i jedno podwójne. W pomieszczeniu mamy do dyspozycji TV LED, TV satelitarną, DVD, zestaw kina domowego, radio, Internet bezprzewodowy, stacja Sony Playstation 3 z zestawem gier. Drugi pokój o powierzchni 12 m2 wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno podwójne.

 

SYPIALNIE:2
OLKALIZACJA: Kraków, ul. Szeroka 29/9
MAX. LICZBA OSÓB:  5 os. + dostawka na telefon
CENA: od 65 zł / osobę / dobę
KUCHNIA: Pełne wyposażenie
ŁAZIENKA: wc,  umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, pralka, żelazko
WYPOSAŻENIE: tv-sat, zestaw kina domowego,playstation 3+gry,pościel, Wi-Fi
transport

Apartament Rubinowy w Krakowie

Apartament położony jest na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Szerokiej 29/0, gustownie urządzone i eleganckie mieszkanie, miejsce idealne przede wszystkim ze względu na lokalizację. Apartament Pomarańczowy to także doskonały sposób na tani nocleg blisko centrum Krakowa dla pięciu osób w przystępnej cenie.
To idealna lokalizacja na wypoczynek w Krakowie, biorąc pod uwagę że Kazimierz to jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych, centrum nocnego i kulturalnego życia w naszym mieście. Unikalna atmosfera Kazimierza sprawia, że każdy chętnie tutaj wraca. W sezonie letnim, w obrębie Kazimierza, a przede wszystkim przy ul. Szerokiej odbywa się wiele imprez i festiwali, które przyciągają zarówno wielu turystów, jak i mieszkańców Krakowa. Wynajęcie złożonego z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 47m2, apartamentu Pomarańczowego to świetny sposób na tani nocleg na Kazimierzu dla pięciu osób. Na Państwa życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje również możliwość dostawienia jednoosobowego łóżka dla szóstej osoby.